Sara Szafrańska - mistrzynią recytacji

piątek, 11 maj 2018 09:50 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sara Szafrańska, to uczennica klasy IIa Szkoły Podstawowej (etap gimnazjalny) w Malczycach.

 

W ubiegłym roku informowaliśmy o kolejnych zwycięstwach Sary w konkursach recytatorskich. W tym roku Sara powtórzyła swój sukces - reprezentowała szkołę w Kostomłotach, gdzie zwyciężyła. Następnie została laureatką etapu rejonowego w Oleśnicy, a stamtąd dostała się do konkursu na poziomie wojewódzkim w Kłodzku. Pomimo ogromnej konkurencji udało jej się zająć III miejsce. 

Sara jest piętnastoletnią dziewczyną o nieprzeciętnych zdolnościach aktorskich oraz niezwykłej intuicji poetyckiej, co otwiera drogę do kolejnych sukcesów. Jeśli dodać do tego wszystkiego jej szczerość, otwartość, autentyczność – recepta na sukces gotowa.

Oczywiście należy pamiętać o rodzicach, którzy zawsze wspierają córkę. Szczególne słowa uznania należą się mamie – pani Sylwii Szafrańskiej, która jest pierwszym doradcą i krytykiem córki.

(gmal) fot. ug

30425360 1854181381279553 4035429041186093417 o

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:33

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież