Sarna w niebezpieczeństwie i kobieta na balkonie...

piątek, 22 czerwiec 2018 15:24 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj w gminie Miękinia strażacy pomagali ratować sarnę, dziś "oswobadzali" mieszkankę Środy Śląskiej.

 

21 czerwca ok. godz. 11:00, mieszkaniec miejscowości Gosławice w gm. Miękinia zadzwonił na numer alarmowy informując, że w jego ogrodowym stawie stoi sarna. Zwierzę było wystraszone, a mężczyzna twierdził, że gdy wejdzie głębiej, może się utopić. Strażacy po dojechaniu na miejsce stwierdzili że, prawdopodobnie ugrzęzła w mule. Przy użyciu ssaka wydobyli sarnę i położyli ją w cieniu oraz powiadomili Wydział Ochrony Środowiska w Miękini. 

Dzisiaj około godziny 11:30 do KP PSP w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie o zatrzaśniętej kobiecie, wraz z dzieckiem, na balkonie. Na miejsce zdarzenia zostały wysłane jednostki straży pożarnej, które pomogły w "opresji".

(rol) fot. wk (zdj. ilustracyjne)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 17:43

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież