"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Ścieżki rowerowe. Jak wypada w rankingu Środa Śląska?

wtorek, 04 grudzień 2018 17:07
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziś Gazeta Wrocławska opublikowała artykuł, w którym przyjrzano się długościom gminnych ścieżek  rowerowych na Dolnym Śląsku. Zgadnijcie, na którym miejscu jest Środa Śląska?

Gmina Środa Śląska znalazła się na 6. miejscu, gdzie długość ścieżek wynosi 6,16 km na 10 tys. mieszkańców.

Szczegóły tutaj: https://gazetawroclawska.pl/te-gminy-to-raj-dla-rowerzystow-tutaj-jest-najwiecej-sciezek-rowerowych/ga/13710519/zd/32535955

(oprac. kb) / fot. mapa google

Komentarze  

Permalink +1 cyklista
a ile ma gmina ile powiat może się dowiecie? to by było bardziej ciekawe dla zainteresowanych
2018-12-05 20:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 z Komornik
I o jeszcze o jednej sprawie wspomnę. Kto wydał pozwolenie na postawienie wieży przekaźnikowej telefonii komórkowej w pobliżu budynków mieszkalnych na terenie CERBERA??????? Czy ktoś pytał mieszkańców o zgodę, czy wystarczy być właścicielem posesji i mieć odpowiednie koneksje i czuć się nietykalnym.
2018-12-05 11:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 EB
Długość ok.Ale czy była brana pod uwagę jakość???Ścieżka łącząca Środę ze stacją PKP pozostawia wieeele do życzenia.Nie powinna absolutnie sąsiadować z drogą,na której panuje nieustannie duży ruch.Jest niebezpieczna.
2018-12-05 11:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 z Komornik
Świetnie,gratulacje, brakuje jedynie ścieżki rowerowej lub chodnika łączącego Środę Śl. z Komornikami (nie wspomnę już o ekranach dźwiękochłonnych,bo jak wiadomo tam mieszka gorszy sort społeczeństwa, więc można ich truć,rozjeżdżać i nie dbać o ich zdrowie).Pozdrawiam władze Powiatowe. P/S Drodzy policjanci, zamiast mandatów może byście pouczyli tych cudzoziemców, że po zmroku na obszarze nie zabudowanym powinni zakładać kamizelki odblaskowe.
2018-12-05 11:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 o co kaman
a ta gazeta zrobiła ranking ścieżek gminnych czy powiatowych bo już głupieję, przecież powiat też narobił ich trochę????
2018-12-04 19:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 powiat
gazeta zsumowala wszystkie ścieżki na terenie gminy i podzieliła przez mieszkańców. Wyszło całkiem nieźle za sprawą ścieżek powiatowych. Ściezki gminne w ostatnim czasie za sprawą obecnego burmistrza zaliczyły zastuj.
2018-12-05 06:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież