Seniorzy z gminy Malczyce otrzymali tablety

wtorek, 18 grudzień 2018 13:15 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Seniorzy z gminy Malczyce wiedzą już jak bezpiecznie korzystać z komputera i Internetu.

Kurs e-senior ma na celu przeszkolenie osób starszych w dziedzinie informatyki, tak aby ułatwić im utrzymywanie i rozwijanie relacji z bliskimi, bezpieczną obsługę konta bankowego i robienie zakupów online oraz wygodne umawianie wizyt u lekarzy poprzez Internet.

Zajęcia odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach 2 razy w tygodniu, przez około 3 miesiące, w 3 grupach po 10 osób. Przeznaczone były dla osób, które ukończyły 65 lat.

Seniorzy podczas warsztatów założyli konta na portalu społecznościowym, gdzie chętnie relacjonują przebieg zajęć oraz składają życzenia świąteczne, które przyozdobili oczywiście emotikonami:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku mam przyjemność złożyć w imieniu 1 Grupy E-seniorów z Malczyc i własnym  moc świątecznych życzeń mnóstwa szczęśliwych chwil, pomyślności , wszelkiego spełnienia, wytrwałości, siły, dużo radości, optymizmu i spokoju, a także zdrowia i nieustannych powodów do uśmiechu zarówno w te Święta jak i w całym nadchodzącym roku 2019.

Za udział w szkoleniu każdy z uczestników otrzymał tablet, który pozwoli mu wysłać świąteczne życzenia do bliskich oraz znajomych, sprawdzić w Internecie przepisy kulinarne lub zrobić zakupy online.

(kb) / fot.  Fb E- seniorzy

e senior 1

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację