Serdeczne podziękowania składa rodzina

środa, 25 lipiec 2018 09:47
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla naszej rodziny chwili dzielili smutek i żal, okazali wiele serca oraz wzięli liczny udział we mszy świętej i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku Śp. Leonarda "Leszka" Rosenbeigera, serdeczne podziękowania składa rodzina.

Tak liczny udział w uroczystości pogrzebowej pokazał nam, jak lubianą i szanowaną osobą był nasz tato, dziadek i pradziadek. Jego optymizm, ciepło życia rodzinnego i uśmiech niech na zawsze pozostaną w naszych sercach i pamięci.

Msza święta od uczestników pogrzebu w intencji Śp. Leonarda "Leszka" Rosenbeigera odprawiona zostanie w dniu 25 sierpnia 208 roku o godzinie 18:30 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Środzie Śląskiej,

o czym informuje pogrążona w smutku

rodzina

 

/fot. Fundacja Ważka/

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież