Serdeczne życzenia z okazji Dnia Sołtysa

niedziela, 11 marzec 2018 14:06 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z okazji Dnia Sołtysa życzę wszystkim Sołtysom dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, wytrwałości oraz sukcesów w działalności sołeckiej.

 

Składam także serdeczne podziękowania za współpracę, Waszą ciężką pracę i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów oraz działalność na rzecz rozwoju i poprawy jakości życia społeczności lokalnej.

Zdzisław Kruszelnicki
radny Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej

--- OGŁOSZENIE PŁATNE ---ogło

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 20:04

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież