Sesja Rady Gminy Kostomłoty (transmisja na żywo)

poniedziałek, 19 listopad 2018 14:02
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Rozpoczęła się pierwsza po wyborach sesja Rady Gminy Kostomłoty.

 

 

Porządek obrad

sesjargk

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +3 Kazik
Tak mi dopomóż Bóg-abym został przy korycie,a pozbędę się honoru i będę popierał tych,których muszę popierać,nawet tych,co z Tobą walczą Boże....za parę srebrników...
2018-11-21 13:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 K2-7500
Jak glonojady będą blokować nagminnie, inwestycje, projekty, nowej pani wójt, to przejdę się do Wichy, ewentualnie jak kto woli Piotrka, na magazyn, dokonam zakupu za gotówkę, taczki kupię, tak, taczki, na których opornych się wywiezie, dlatego radni niech uważają. Jesteście przedstawicielami społeczeństwa naszej gminy!!!!! po to zostaliście wybrani, aby godnie, uczciwie, nas reprezentować. Moim zdaniem co po niektórych nie powinno tam być (długodystansowców), no ale , tak zdecydowaliśmy , i tak musi być:D
2018-11-21 10:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Stefan
do sprawiedliwy :
klika Wichy bez Wichy ? ktoś ma obsesje, to trzeba leczyć
2018-11-19 21:46 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Sprawiedliwy
Skoro Wicha popieral Zalobniaka to czyim jest protegowanym? Hmmm? Opisuje to co widzę, za poparcie Zalobniaka PSL miał otrzymać Przewodniczącego Rady dla Pana inżyniera a że nie wyszło to Pan złotousty otrzymał stanowisko zastępcy.
2018-11-20 18:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Kazik
A że było mu mało,dali mu jeszcze szefostwo w komisji.
2018-11-22 10:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 Sprawiedliwy
Czyli jednym słowem dalej rzadzki klika Pana Wichy i kolejne 5 lat zacofania naszej gminy. A Pisarek zastępca Zalobniaka, to dopiero kabaret, ten to jak się odezwie... specjalista inżynier od wszystkiego.... i "proszę mi nie przeszkadzać". Co miesiąc w GOKu w Kostomłotach będą dawać występ, wstęp na kabaret wolny.
2018-11-19 20:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 kosto
brawo Mariusz znowu będzie szefował radzie
2018-11-19 15:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Ja
I co mu z tego? Nic
Koledzy radni mu postawili warunek jak będzie fikal i wymyslal to wyjdą z układu większości. Więc kolego mniej się na baczności
2018-11-20 06:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież