Sesja Rady Miejskiej w Środzie Śl. (transmisja na żywo)

piątek, 16 marzec 2018 09:29
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jednym z punktów obrad jest rozpatrzenie wniosku o odwołanie z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej.

 

Planowany porządek obrad:  

  1. Otwarcie sesji.
  2. Ustalenie porządku obrad.
  3. Usprawiedliwienia radnych.
  4. Rozpatrzenie wniosku o odwołanie z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej.
  5. Wolne wnioski i informacje.
  6. Zakończenie sesji.

TRANSMISJĘ PRZYGOTOWALI: Bogdan Sziwa i Wiktor Kalita

Ostatnio zmieniany sobota, 24 marzec 2018 17:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież