Skradziono "srebrną pastę" wartą ok. 300 tys. złotych!

środa, 09 styczeń 2019 15:52 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W jednej z firm prowadzącej działalność na terenie gminy Środa Śląska doszło do kradzieży pojemników z zwartością około 130 kilogramów półproduktów chemicznych do produkcji szyb.

- 1 stycznia br. pracownik jednej z firm powiadomił dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej o kradzieży z hali magazynowej pojemników z pastą o zawartości około 80% srebra o wartości około 300 tys. złotych. Od osoby uprawnionej przyjęto zawiadomienie – wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska. oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +3 hh
nie chca pracowac bo kasa to jedna z niewielu firm na naszym terenie gdzie sie tak malo zarabia w tych czasach 2200 w porywach 2300 to zenada dlatego zatrudniaja ukraincow wiem bo pracowalem pierwszy lepszy inny zaklad i po 3 miesiacach 2800 do 3000
2019-01-10 11:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 ccc
pewno ci ze wschodu pomysleli ze farba i na ukrainie dom sobie odswieza
2019-01-10 11:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 MO
To ta firma, gdzie najwięcej ukraińców niby "pracuje"?
2019-01-09 16:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Marcin
Cytuję MO:
To ta firma, gdzie najwięcej ukraińców niby "pracuje"?

Nie to ta firma co nikt nie chce pracować
2019-01-09 19:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Komados
Dlaczego nikt nie chcę tam pracować? Bo trzeba pracować i nie wolno się odbijać?
2019-01-10 06:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież