Śmiertelny wypadek na autostradzie

piątek, 16 listopad 2018 09:04
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś rano na autostradzie A4 zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu śmierć poniósł 20-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło o godzinie 3:30, na 132 km drogi.

- W zdarzeniu udział brały pojazdy typu bus marki Mercedes i Vokswagen, które poruszały się w kierunku na Zgorzelec. Łącznie w dwóch pojazdach podróżowało 14 osób. Na miejscu śmierć poniósł 20-letni mężczyzna, mieszkaniec woj. podkarpackiego, a 4 osoby zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu czynności wykonywali policjanci z grupy procesowej  pod nadzorem prokuratora, z udziałem biegłego z zakresu wypadków drogowych.  -  informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

Autostrada była całkowicie zablokowana. Pojazdy zabezpieczono na parkingu strzeżonym.

(kb) fot. OSP Ujazd Górny / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany piątek, 16 listopad 2018 09:08

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież