Śmiertelny wypadek. Nie żyje młody mężczyzna

poniedziałek, 08 kwiecień 2019 18:55 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Na 126 km autostrady A4 (w kierunku Wrocławia) około godziny 17:00 doszło wypadku, w którym zginął 24-letni kierowca samochodu osobowego.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Opel zatrzymał pojazd z powodu awarii i prawdopodobnie wysiadł z niego. Następnie najechał na niego kierujący samochodem ciężarowym marki Volvo  – wyjaśnia asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Ruch w tym miejscu został zablokowany, wyjaśniane są okoliczności zdarzenia. 

(kb) / fot. 24wroclaw.pl

Komentarze (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

Odcinek od Kostomłotów do Kątów Wr. powinien mieć tablicę z informacją UWAGA "Autostrada śmierci". Trudno jest policzyć ile osób zginęło.

This comment was minimized by the moderator on the site

Podstawowa zasada, gdy komuś przytrafi się awaria pojazdu na autostradzie lub innej drodze tego typu i nie ma pasa awaryjnego, należy włączyć światła awaryjne pozostawić pojazd i przejść za bariery energochłonne zachowując cały czas szczególną ostrożność.

This comment was minimized by the moderator on the site

Masakra jakaś..

This comment was minimized by the moderator on the site

Za taką drogę powinien ktoś odpowiedzieć, za śmierć tych ludzi, jak można budować drogę o tak dużym natężeniu ruchu kierując się danymi z przed 15lat., za niemca nawet był kawałek pasa awaryjnego, teraz nawet centymetra niema, następny debil wymyślił zmianę organizacji ruchu na moście przy Kosto. też powinien odpowiadać, następny jest zakręt ko Proszkowa, po remoncie zmienił się kąt zakrętu, dopiero jak kilka osób zginęło, postanowili zrobić...

Za taką drogę powinien ktoś odpowiedzieć, za śmierć tych ludzi, jak można budować drogę o tak dużym natężeniu ruchu kierując się danymi z przed 15lat., za niemca nawet był kawałek pasa awaryjnego, teraz nawet centymetra niema, następny debil wymyślił zmianę organizacji ruchu na moście przy Kosto. też powinien odpowiadać, następny jest zakręt ko Proszkowa, po remoncie zmienił się kąt zakrętu, dopiero jak kilka osób zginęło, postanowili zrobić specjalną nawierzchnie, dlaczego musi zginąć kilka osób, aby do tych co są za to odpowiedzialni doszło że trzeba coś zrobić, a gdzie konsekwencje za poniesione błędy?????!!!!!!!!! We wszystkich strukturach powinno się zrobić reorganizację, komuchów, i stare grzyby wyciąć dać młodym rządzić. No ale to błędy z 89 rok. teraz to już walka z wiatrakami.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

uważajmy na siebie nawzajem na drodze! motor, samochód, ciężarówka, autobus itp. to ważne

This comment was minimized by the moderator on the site

To straszne po prostu

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację