Sołecki piknik rodzinny w Malczycach

niedziela, 17 czerwiec 2018 12:02 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Także w tym roku sołectwa z terenu gminy Malczyce zadbały, by na organizowanym przez nie pikniku rodzinnym atrakcji nie brakowało, szczególnie dla najmłodszych mieszkańców.

 

A było ich sporo, "Fikimiki" z animatorkami, dzięki którym każdy kto chciał, mógł mieć kolorowe włosy, malunek na twarzy, tatuaż oraz wziąć udział w zabawach przygotowanych przez sympatyczne panie.

Były m.in. dmuchane zamki, zjeżdżalnie, bańki mydlane, loteria fantowa, szczudlarze oraz występ magika. Oczywiście nie zabrakło naszych motocyklistów ze stowarzyszenia Wings of freedom Środa Śląska, którzy na dobre "zadomowili się" na malczyckim stadionie oraz Unii Przygody 4x4 z Brodna.

Rada Sołecka częstowała popcornem, napojami oraz kiełbaskami. Jednak chyba największym zainteresowaniem cieszył się kiermasz z zabawkami.

Frajdą dla wszystkich, bez wzglądu na wiek, były zabawy w proszkach fluorescencyjnych, a później "kąpiel" w pianie przygotowanej przez strażaków z OSP Malczyce i Rusko. 

Piknik, który odbył się 16 czerwca zorganizowali: sołtys wsi Malczyce Beata Witowska wraz z Radą Sołecką oraz sołectwa Mazurowice, Rusko, Wilczków, Kwietno i Dębice. Całej imprezie oprawę muzyczną zapewnił DJ Wojtek. 

(kb) fot. kb

IMG 3122

IMG 3130

IMG 3128

IMG 3147

IMG 3150

IMG 3155

IMG 3179

IMG 3174

IMG 3213

IMG 3206

IMG 3244

IMG 3185

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 11:57

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież