Sołtys z gminy Udanin na gali konkursu „SOŁTYS ROKU 2017”

poniedziałek, 19 marzec 2018 18:01
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

16 marca we Wrocławiu, a dokładniej w hotelu Agro, odbyła się gala finałowa konkursu „Sołtys Roku 2017”, w której uczestniczyło blisko stu sołtysów z terenu Dolnego Śląska.

 

Oficjalnego otwarcia dokonał dyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu Marek Tarnackim, witając wszystkich gości oraz laureatów konkursu. Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak, przed ogłoszeniem oficjalnych wyników, złożył podziękowania wszystkim sołtyskom i sołtysom w imieniu swoim i rządu polskiego, za codzienny trud oraz aktywną działalność społeczną.

- W gali uczestniczyli przedstawiciele gminy Udanin, skarbik Karolina Ożóg oraz sołtys Konar Stanisław Dębicki, który wraz z sołtysem Damianowa Cezarym Młynarczykiem zostali zgłoszeni do konkursu ogłoszonego przez Wojewodę Dolnośląskiego, jako zwycięscy gminnej V edycji Plebiscytu na "Najlepszego Sołtysa". W imieniu nieobecnego Pana Cezarego, dyplom z rąk wojewody odebrała pani skarbnik – informuje Urząd Gminy Udanin.

Organizatorem konkursu i gali był Wojewoda Dolnośląski. Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym składamy najserdeczniejsze gratulacje!

(ws) fot. Gmina Udanin

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 20:36

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież