Sopel lodu uszkodził zaparkowany samochód

poniedziałek, 26 marzec 2018 10:53 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Silne mrozy i opady śniegu przysporzyły kłopotów niejednemu kierowcy. Problemem w ostatnim czasie były również zwisające z budynków sople lodu.

 

Zwisające w ostatnim czasie pokaźne sople lodu z okolicznych budynków stwarzały zagrożenie nie tylko dla mieszkańców, ale i ich zaparkowanych w okolicy pojazdów.

19 marca kilkadziesiąt minut po godzinie 10 do Komendy Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z parkingów w Środzie Śląskiej sople spadają z dachu na chodnik i pojazdy zaparkowane w tym miejscu.

- Po przybyciu na miejsce, zgłoszenie potwierdziło się. Na parkingu stał pojazd, na który spadł sopel lodu uszkadzając go – wyjaśniają strażnicy.

Kierowca uszkodzonego auta na miejsce wezwał patrol policji. Na miejsce przybyli również pracownicy wydziału WSL Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej. Jak ustalono budynek, z którego zwisały nacieki lodowe nie jest własnością gminy, jednak z uwagi na sytuację wszystkie zostały usunięte. Zwisające sople usunięto również z pozostałych budynków.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 28 marzec 2018 00:51

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież