Spacerował "nago" ulicami Szczepanowa

poniedziałek, 27 sierpień 2018 13:06 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

To niecodzienne zdarzenie średzcy strażnicy miejscy odnotowali we wtorek 21 sierpnia...

O godzinie 12:55 Straż Miejska w Środzie Śląskiej otrzymała zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który nago chodził po ulicy w miejscowości Szczepanów.

- Po przybyciu na miejsce zgłoszenie zostało potwierdzone. Mężczyzna był w stanie po spożyciu alkoholu i był częściowo rozebrany. W związku z powyższym przewieziono go do miejsca zamieszkania i przekazano żonie. Za powyższe wykroczenie został ukarany mandatem karnym - informuje SM.

To "częściowe rozebranie" starszego pana polegało na nieposiadaniu dolnej części garderoby. Mężczyzna miał na sobie jedynie koszulkę - czy obuwie również? Nie wiemy.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie za swój czyn nieobyczajny został także "ukarany" przez żonę.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 sierpień 2018 13:26

Komentarze  

Permalink +2 Ferdek
oj tam oj tam chłop pomylił koszulkę z gaciami i tyle ;-)
2018-08-27 14:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Witek
No to nieźle musiał dać w palnik a swoją drogą upały też zrobiły pewnie swoje. W domu to już mu ślubna zrobiła powitanie jak ta lala. No ale pić trza umieć :lol:
2018-08-27 13:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież