Społeczność Damianowa z pomocą dla sędziego

czwartek, 27 grudzień 2018 14:51 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W ostatnim czasie społeczność Damianowa zorganizowała licytację dwóch piłek z podpisami zawodników Miedzi Legnica i  Zbigniewa Bońka, które otrzymała z okazji XV-lecia miejscowego klubu piłkarskiego.

Dochód ze sprzedaży został przekazany na rehabilitację sędziego piłkarskiego, Przemysława Jaza.

- Środowisko piłkarskie niższych lig, to przede wszystkim zawodnicy jak i kibice oglądający mecze. Nie byłoby tego klimatu gdyby nie sędziowie, którzy są częścią tej społeczności. Sędzia - Przemysław Jaz, który niejednokrotnie prowadził nasze mecze, doznał zawału serca, który pozbawił go sprawności. Teraz walczy o powrót do  zdrowia i potrzebuje ogromnych środków finansowych na rehabilitację - informują organizatorzy zbiórki.

Ceną wywoławczą było 450 zł, ostatecznie piłki sprzedano za 1000 zł, a szczęśliwy nabywa został anonimowy. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy!

Poniżej publikujemy link do strony, gdzie można wpłacać pieniążki na zbiórkę internetową dla sędziego: 
https://www.siepomaga.pl/przemyslaw-jaz?fbclid=IwAR1puLR65DhIV-bTrViODf9NLM9PQ4-GvlR8UsYjGgC_ptotYd10M2uYy2Y

(kb) / fot. Damianowo

47576847 1987410141373428 6186007668050624512 n

Ostatnio zmieniany czwartek, 27 grudzień 2018 15:05

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież