Spotkanie jasełkowe w średzkim przedszkolu

środa, 19 grudzień 2018 20:49 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Było to wielkie wydarzenie dla pięciolatków z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej. To właśnie Oni wcielili się dziś w role postaci biblijnych i pięknie odegrali sceny związane z narodzeniem Jezusa.

Na spotkanie jasełkowe zaproszeni byli rodzice małych aktorów oraz pani dyrektor przedszkola. Wszyscy wspólnie pięknie kolędowali. Nie obyło się oczywiście bez łez i wzruszeń.

Brawa  dla zdolnych dzieciaków! A dla wszystkich Państwa życzenia zdrowia i miłości w święta i przez cały najbliższy rok.

Urszula Trawińska

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież