Spotkanie przedszkolaków z Anną Grodowską

piątek, 02 marzec 2018 15:02 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek (22 lutego) grupę ,,Żabki'' z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej odwiedziła Pani Anna Grodowska, autorka wierszy dla dzieci.

 

Towarzyszyli Jej: Smok Wawelski, wróżka Margerita (Pani Małgorzata Kowalska) oraz król Krzyś (Pan Krzysztof Kalata). Zaproszeni goście natychmiast skradli serca dzieci.

Spotkanie pt: ,,Bajkowe podróże" w zamyśle połączone było z ogólnopolską akcją ,,Cała Polska czyta dzieciom". Wspólnie spędzony czas był splotem śpiewu, zabawy, tańca oraz pracy. Zadaniem dzieci było wykonanie ilustracji do czytanych przez autorkę wierszy, co w rezultacie dało możliwość stworzenia wspólnego dzieła.

Przedszkolaki dziękując za owocne spotkanie wręczyły gościom podziękowania. Na zakończenie na dzieci czekały niespodzianki, dyplom oraz książeczka z ofertami bajkowych podróży.

Joanna Krząpa

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 marzec 2018 18:12

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież