Spotkanie w Udaninie z Fundacją Dar OZE

czwartek, 07 luty 2019 11:36 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

6 lutego w świetlicy wiejskiej w Udaninie odbyło się spotkanie w sprawie możliwości pozyskania 85% dofinansowania na piece 5 klasy, instalacje fotowoltaiczne lub pompy ciepła.

Wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk otworzył spotkanie dziękując mieszkańcom za liczne przybycie i bardzo duże zainteresowanie tematem. - Wysoka frekwencja świadczy o tym, że w gminie Udanin mamy duże zapotrzebowanie na działania tego typu - zaznaczył.

Wójt przekazał głos Dariuszowi Skrobiasz z Fundacji Dar OZE, który poprowadził dalszą część spotkania, dokładnie omawiając zasady dofinansowania.

Ważna Informacja!

Zainteresowane lecz niezdecydowane jeszcze osoby mogą kontaktować się z Fundacją Dar OZE w sprawie dofinansowania, ponieważ termin przystąpienia do projektu został przesunięty na kwiecień 2019 r.

Gmina Udanin

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ciekawy jest zapis w przedwstępnej umowie, że należy wpłacić 1000,00 zlotych, ale nie ma nic o zwrocie jakiejkolwiek kwoty, gdy nie będzie dofinansowania środków z Unii Europejskiej do zakupu piecy. Oznacza to brak jakichkolwiek konsekwencji z wywiązania się z obietnic przez Fundację. Brakuje również wskazania terminu, w jakim okresie mieszkańcy będą mieii wymieniane piece. Szkoda, że Wójt Udanina zwołując mieszkańców na spotkanie z...

Ciekawy jest zapis w przedwstępnej umowie, że należy wpłacić 1000,00 zlotych, ale nie ma nic o zwrocie jakiejkolwiek kwoty, gdy nie będzie dofinansowania środków z Unii Europejskiej do zakupu piecy. Oznacza to brak jakichkolwiek konsekwencji z wywiązania się z obietnic przez Fundację. Brakuje również wskazania terminu, w jakim okresie mieszkańcy będą mieii wymieniane piece. Szkoda, że Wójt Udanina zwołując mieszkańców na spotkanie z Fundacją, nie zadbał, aby przedstawiane umowy do podpisu mieszkańcom na wymianę piecy, zostały sprawdzone przez radcę prawnego, czy nie jest to kolejne manipulowanie ludźmi, którzy ufają, że skoro Wójt ich zaprasza, to należy ufać, że jest wszystko sprawdzone, a oni nie zostaną oszukani obietnicami Fundacji. Mam duże watpliwości co do działań takiej Fundacji.

Czytaj więcej
Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację