"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Spotkanie z Mikołajem w Malczycach

czwartek, 06 grudzień 2018 12:31
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach, najmłodsi mieszkańcy gminy  spotkali się ze Świętym Mikołajem. Były też dodatkowe atrakcje i oczywiście prezenty.

To wyjątkowe popołudnie rozpoczął występ dzieci z koła wokalno-rytmicznego GOK-u, które wspólnie z opiekunem przygotowały świąteczne piosenki. Wszystkie śnieżynki wyglądały fantastycznie.

Następnie wystąpili aktorzy Teatru Blaszany Bębenek, który przedstawili spektakl pt.: „Świąteczne przygody ważniaka i spółki”, z morałem dotyczącym przyjaźni. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanej inscenizacji.

Jednak wszystkie z niecierpliwością wyczekiwały gościa z białą brodą, który jak to ma w zwyczaju, przybył niespodziewanie. Panu Piotrowi z GOK-u rozkazał napoić spragnione renifery, które ciągnęły jego sanie prosto z Laponii i zabrał się do pracy. 

Mikołaj, wspólnie z pracownikami gminy, rozdał nagrody w rozstrzygniętym konkursie na najpiękniejszy list do Św. Mikołaja. Później na wszystkie dzieci czekały słodkie upominki oraz chwila na zdjęcie z wyjątkowo sympatycznym gościem.

Spotkanie zorganizowali: wójt Gminy Malczyce Piotr Frankowski i Gminny Ośrodek Kultury.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 13:19

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież