Spotkanie z Mikołajem w Malczycach

czwartek, 06 grudzień 2018 12:31 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach, najmłodsi mieszkańcy gminy  spotkali się ze Świętym Mikołajem. Były też dodatkowe atrakcje i oczywiście prezenty.

To wyjątkowe popołudnie rozpoczął występ dzieci z koła wokalno-rytmicznego GOK-u, które wspólnie z opiekunem przygotowały świąteczne piosenki. Wszystkie śnieżynki wyglądały fantastycznie.

Następnie wystąpili aktorzy Teatru Blaszany Bębenek, który przedstawili spektakl pt.: „Świąteczne przygody ważniaka i spółki”, z morałem dotyczącym przyjaźni. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanej inscenizacji.

Jednak wszystkie z niecierpliwością wyczekiwały gościa z białą brodą, który jak to ma w zwyczaju, przybył niespodziewanie. Panu Piotrowi z GOK-u rozkazał napoić spragnione renifery, które ciągnęły jego sanie prosto z Laponii i zabrał się do pracy. 

Mikołaj, wspólnie z pracownikami gminy, rozdał nagrody w rozstrzygniętym konkursie na najpiękniejszy list do Św. Mikołaja. Później na wszystkie dzieci czekały słodkie upominki oraz chwila na zdjęcie z wyjątkowo sympatycznym gościem.

Spotkanie zorganizowali: wójt Gminy Malczyce Piotr Frankowski i Gminny Ośrodek Kultury.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 13:19

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację