Spotkanie z poezją Marii Szkwarek

środa, 05 wrzesień 2018 12:48 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej zaprasza na spotkanie z poezją Marii Szkwarek promujące najnowszy, wydany po śmierci poetki, tom poezji „Powiew wiatru”. 

Spotkanie odbędzie się 8 września o godzinie 19:00 w muzeum. Serdecznie zapraszamy!

(mr)

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 fanka
tak strasznie szkoda że tacy ludzie muszą odchodzić .......... ludzie o wyjątkowej wrażliwości i tak bardzo zdolni
2018-09-05 14:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież