Spotkanie z sołtysami z Gminy Udanin

środa, 12 grudzień 2018 13:36 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek (7 grudnia) w sali narad Urzędu Gminy Udanin odbyło się spotkanie organizacyjne z sołtysami.

Podczas spotkania Barbara Mazur - kierownik Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Przestrzennej i Infrastruktury Technicznej poruszyła kwestię zmian „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Udanin” oraz potrzebę informowania mieszkańców o wydłużeniu terminu składania wniosków o zmiany do końca stycznia 2019 roku.

Wszyscy chcący realizować zadania i inwestycje, które nie są ujęte w studium uwarunkowań winni są złożyć wniosek o zmiany, celem ujęcia danej inwestycji w późniejszym etapie w planie zagospodarowania przestrzennego.

Wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk apelował do sołtysów o aktywne uczestnictwo w życiu gminy oraz udział w sesjach rady gminy. Na spotkaniu zostały poruszone także tematy dotyczące zmiany statutu, zmiany w wysokości diety, funduszu sołeckiego oraz konieczności przeprowadzenia szkolenia z realizacji funduszu sołeckiego, które odbędzie się po wyborach sołtysów i rad sołeckich.

Przy okazji dobiegającej końca kadencji, wójt podziękował sołtysom i radom sołeckim za pracę i zaangażowanie na rzecz sołectw z terenu gminy.

(gu) / fot. ug

Ostatnio zmieniany środa, 12 grudzień 2018 13:42

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież