"Średniowieczne mury obronne Środy Śląskiej..."

wtorek, 06 listopad 2018 12:44 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Towarzystwo Miłośników Ziemi Średzkiej oraz Muzeum Regionalne w Środzie Śląskiej zaprasza na kolejne spotkanie w ramach wykładów czwartkowych

pt.: "Średniowieczne mury obronne Środy Śląskiej w świetle nowych badań architektoniczno - archeologicznych".

Wykład poprowadzą: dr Andrzej Legendziewicz z wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej wraz z dr Grzegorzem Borowskim z Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej.

Zapraszamy 8 listopada 2018 r. na godz. 17.00 do Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej.

Organizatorzy

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież