Średzka Karta Dużej Rodziny – zaproszenie dla przedsiębiorców

wtorek, 11 wrzesień 2018 14:36 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(15 głosów)

Gmina Środa Śląska zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność i posiadających siedzibę na terenie Gminy Środa Śląska do udziału w projekcie Średzkiej Karty Dużej Rodziny.

Projekt ten ma zapewniać osobom z rodzin wielodzietnych wsparcie w postaci rabatów na produkty i usługi oferowane przez lokalnych gminnych przedsiębiorców.

Przedsiębiorstwa, które przyłączą się do tej inicjatywy i nabędą status Partnera Programu będą mogły skorzystać z bezpłatnego wsparcia oferowanego przez Gminę Środa Śląska w postaci poinformowania lokalnej społeczności o zniżkach i bonifikatach udzielanych przez przedsiębiorstwo rodzinom wielodzietnym. Informacja o partnerach i ich ofercie pojawiać się będzie  w:

  • prasie i portalach lokalnych,
  • stronach www Gminy,
  • Facebooku Gminy,
  • oraz w innych dostępnych środkach przekazu o zasięgu lokalnym.

Ponadto planowane jest wykonanie gazetki promującej firmy partnerskie, która będzie dostępna w punktach partnerskich oraz miejscach wyznaczonych przez Burmistrza w jednostkach gminnych. Wszelkie koszty wytworzenia materiałów informacyjnych pokrywać będzie Gmina Środa Śląska.

Przystąpienie do programu jest nieodpłatne dla obu stron, a oferowane rabaty na usługi lub produkty dla rodzin wielodzietnych nie będą refundowane przez Gminę.

Mamy nadzieję, że projekt Średzkiej Karty Dużej Rodziny przyniesie wymierne efekty dla rodzin wielodzietnych, jak również wpłynie na rozwój firm partnerskich.

Przystąpienie do projektu w pierwszej fazie jest możliwe do 21 września 2018 roku. Dzięki Państwa udziałowi i przy współpracy z Gminą moglibyście Państwo rozwijać swój biznes a jednocześnie przyczynić się do realizacji szczytnego celu.

Wszelkie pytania dotyczące Średzkiej Karty Dużej Rodziny można zgłaszać do Pana Rafała Ratuszniaka – inspektora w Wydziale Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, tel. 713960771, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

(um) fot. pixabay

Ostatnio zmieniany wtorek, 18 wrzesień 2018 15:00

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

? a co to nie chętnych w miasto i gmina środa śl

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak miło jak inni uczą się od Malczyc

This comment was minimized by the moderator on the site

Mam nadzieję że będzie duży odzew ze strony przedsiębiorców. Biorąc udział w takiej akcji na pewno będą pozytywnie odbierani a reklama w lokalnych mediach przyniesie im rozgłos. Oby program odniósł sukces.

This comment was minimized by the moderator on the site

Fajny pomysł i mam nadzieję że będzie duży odzew ze strony przedsiębiorców bo to główne dzięki nim projekt ma szansę powodzenia. Szkoda że państwo nie może przedsiębiorców biorących udział w takim przedsięwzieciu nagrodzic?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację