"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Średzki GOPS przeciwko przemocy

piątek, 30 listopad 2018 10:42
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W związku z międzynarodową kampanią pn. „16 dni przeciwko przemocy wobec Kobiet” obchodzoną corocznie w dniach 28.11 – 10.12 zwracającą uwagę na problem przemocy wobec kobiet, a tym samym łamanie podstawowych praw człowieka.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej, przy współpracy z Fundacją Centrum Praw Kobiet we Wrocławiu, serdecznie zaprasza na

DNI OTWARTE DLA OSÓB DOŚWIADCZAJĄCYCH PRZEMOCY

organizowane w dniach 28.11-30.11.2018

W tych dniach specjaliści Ośrodka prowadzić będą akcję profilaktyczno- informacyjną. W ramach kampanii będą udzielane informacje dotyczące skutków i rodzajów przemocy, sposobów przeciwdziałania oraz przysługujących im praw. Zainteresowane osoby otrzymają  również informację na temat instytucji zajmujących się profesjonalnym wsparciem. Specjaliści GOPS w Środzie Śl. udzielać będą bezpłatnych porad osobom doświadczającym przemocy, w tym przemocy w rodzinie dotkniętej problemem alkoholowym.

Należy pamiętać również o tym, że GOPS służy pomocą nie tylko podczas trwania kampanii, ale w także na co dzień.

(um) / fot. ug

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież