Starszy pan pił alkohol w wiacie przystankowej

środa, 09 maj 2018 14:08 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, jak wiemy jest zakazane. Jednak nie wszyscy obawiają się konsekwencji takich zachowań, jak np. sędziwy pan, który raczył się wysokoprocentowym trunkiem na przystanku autobusowym.

O nagannym zachowaniu starszego pana poinformował Straż Miejską w Środzie Śląskiej jeden z mieszkańców Wrocisławic.

- Na przystanku zastaliśmy 72-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania. Według ustaleń przebywał on ostatnio w schronisku dla mężczyzn w miejscowości Szczodre - relacjonują przebieg interwencji strażnicy, przez których mężczyzna został pouczony, a później oddalił się z miejsca "degustacji".

(rol) fot. mpr

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 12:49

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież