Stragany pełne cudeniek i pyszności czyli Średzki Jarmark Bożonarodzeniowy

poniedziałek, 26 listopad 2018 17:57
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Dom Kultury w Środzie Śląskiej zaprasza na V Średzki Jarmark Bożonarodzeniowy. W drewnianych domkach będzie można wybierać świąteczne podarunki spośród wielu wyjątkowych produktów.

Średzki jarmark, to idealne miejsce dla tych, którzy swoim bliskim pragną podarować coś wyjątkowego. Będą ręcznie malowane bombki, stroiki, kosze upominkowe oraz świąteczne pyszności - aromatyczny grzaniec, domowe ciasta, dolnośląskie miody i wina, pierogi, wyroby mięsne, orzechy, przetwory ziołowe na zimno m.in., koncentraty z roślin, owoców, kwiatów dziko rosnących, syropy, dżemy i powidła na zimno oraz susze owocowe i grzybowe i wiele innych specjałów.

Zachęcamy do obserwowania strony www.facebook.com/DKSrodaSlaska/, gdzie informacje o jarmarku będą pojawiać się na bieżąco.

(rol/dk) fot. wk / dk

stragany

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +3 ups
a jacy artyści wystąpią czemu nie podajecie
2018-11-27 18:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 wiesia
a mnie ceny bardziej interesują mam nadzieje ze bądą umiarkowane a nie jak w wrocławiu stówa za kotleta :-)
2018-11-27 19:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież