Strażackie święto w Wilczkowie (fotoreportaż)

sobota, 25 sierpień 2018 20:35
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

70 lat temu powołana została jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczkowie. Z tej okazji odbyła się dziś uroczystość z udziałem między innymi druhów z ościennych jednostek.

Obchody zainaugurowała msza święta w miejscowym kościele pod przewodnictwem ks. dziekana Jarosława Witoszyńskiego. Następnym punktem programu był apel przy remizie, a później przemarsz na boisko.

Uroczystości towarzyszyły m.in. podziękowania, wręczenie odznaczeń, pamiątkowych statuetek oraz dyplomów. Był także strażacki poczęstunek, a na zakończenie zaplanowano zabawę taneczną. Więcej informacji wkrótce.

 (red) fot. kb

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 25 sierpień 2018 20:40

Komentarze  

Permalink +2 strażak
A ten z zawodowej straży ze Środy to jakiś naćpany czy już przyjechał pijany ?
Ot wysłali reprezentanta, ha ha ha ......
2018-08-27 22:59 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -4 Jan
A co ten (...) cap stary robi wszędzie menda jest i (...) stary PRL-owski beton.malo im oj mało jeszcze
2018-08-25 20:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 ok
domyślam się kogo masz na myśli ale publicznie zabronione - RODO
2018-08-26 18:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież