Strażacy z Brodna zagrali w serialu "Na ratunek 112"

wtorek, 11 wrzesień 2018 20:01 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Taka oto wiadomość pojawiła się niedawno w sieci: - Nasza jednostka brała udział w nagraniach do serialu telewizyjnego pt. "Na Ratunek 112". Była dla nas to nowość w życiu codziennym - czytamy na stronie OSP Brodno.

- Mieliśmy rolę ratowania dziewczyny, która leżała przed domem i wyciągnięcia mężczyzny z palącego się domu - relacjonują swoją "przygodę z filmem" i z niecierpliwością czekają na premierę odcinka z ich udziałem w telewizji Polsat.

- Za zaangażowanie się w nagraniach dostaliśmy dwa stroje na owady błonkoskrzydłowe. Dziękujemy za miło spędzony czas w aktorskim dniu - podsumowują swoje wrażenia strażacy.

(red) fot. OSP Brodno

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 wrzesień 2018 20:11

Komentarze  

Permalink 0 Konrad
kiedy będzie to leciało w polsacie
2018-09-13 08:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Damian
Strażacy to mają jak w filmie na co dzień uczestnicząc w akcjach. Na pewno wyjdą naturalnie bo dla nich to nic nowego. Oby tylko nie rozgościli się tam na stałe bo potrzebni są nam tutaj.
2018-09-12 22:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Grzesiek
Strażacy z naszego okręgu to mają serial każdego dnia jak są w pracy. Jak nie pożar to wypadek albo inne przypadki. Grać nie muszą bo to ich chleb powszedni także na pewno wyjdzie naturalnie.
2018-09-12 15:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Jet Spółka Z Ogranic
A w środzie ślśskiej bija murzynaw
2018-09-12 08:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Wiolka
Bardzo fajnie że mieli okazję na chwilę zaistnieć na dużym ekranie. Na co dzień są już bohaterami i każdy ich dzień to walka z żywiołem lub tragediami ludzkimi.
2018-09-11 20:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież