Sukces klas III ze Szkoły Podstawowej w Udaninie

czwartek, 21 czerwiec 2018 19:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W kwietniu uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej w Udaninie, pod opieką wychowawczyń Elżbiety Kręc i Małgorzaty Rachwalskiej, pisali ogólnopolski sprawdzian kompetencji.

 

Sprawdzian przeprowadziło wydawnictwo Operon. Wyniki opublikowane w maju pokazały, że dzieci osiągają we wszystkich sferach edukacji wczesnoszkolnej poziom powyżej średniej wojewódzkiej i krajowej.

W rankingu 10 najlepszych szkół województwa dolnośląskiego, dzięki systematycznej i ciężkiej pracy dzieci i nauczycieli, placówka zajęła zaszczytne drugie miejsce. Szkoła za osiągnięcie wysokich wyników otrzymała dyplom Skutecznej Szkoły. Gratulujemy!!!

LeV

Sukces kl. III Udanin

Sukces kl III Udanin

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 00:10

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież