Szaleńczą jazdę zakończył w Środzie Śląskiej

wtorek, 07 maj 2019 12:46 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(1 głos)

43-letni mieszkaniec Lubina, jadąc 3 maja br. drogą krajową nr 94 spowodował aż 3 kolizje. 

Mężczyzna podczas swojej brawurowej jazdy najpierw spowodował kolizję w Mazurowicach, gdzie podczas wykonywania nieprawidłowego manewru wyprzedzania pojazdu marki BMW uderzył w jego bok i nie zatrzymując się pojechał dalej. Następnie w Rusku, ponownie wyprzedzając inny pojazd (marki Skoda), zderzył się z nim i odjechał z miejsca,  by na wysokości miejscowości Środa Śląska, po zderzeniu z kolejnym pojazdem (marki Ford), zatrzymać się na pobliskim polu.

- Kierujący pojazdem marki Renault, jadąc w kierunku Wrocławia nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Ford, którym kierował 37-letni mężczyzna. Na skutek zderzenia pojazdów Ford wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący Renault zjechał na pobliskie pole, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Dwie osoby podróżujące Fordem zostały przewiezione do szpitala - informuje asp. szt. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Z uwagi na dziwne zachowanie sprawcy kolizji, została pobrana od niego krew do badań pod kątem środków odurzających.

- Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, bowiem w trakcie oględzin pojazdu  policjanci ujawnili w kieszeni kurtki środki odurzające w postaci marihuany, które zabezpieczono. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia asp. szt. Marta Stefanowska.

Obecnie wyjaśniane są okoliczności wszystkich zdarzeń drogowych.

(kb) / fot. kb

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Chciałbym usłyszeć co on miałby do powiedzenia nam, normalnym użytkownikom drogi...

This comment was minimized by the moderator on the site

A ja nie, dziwna zachcianka, z jego punktu widzenia to ty byłeś nienormalny

This comment was minimized by the moderator on the site

Chcę wierzyć, że znajdą się tacy, którzy jego punkt widzenia zamienią mu na czas... do odsiedzenia i czas na przemyślenia...

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację