Szanowni kandydaci, to już przesada!

piątek, 12 październik 2018 19:56
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Wybory to walka. Rozumiem, ale są pewne granice! Niedawno czytałam u Was o zrywaniu plakatów wyborczych w Udaninie, pewnie nie tylko tam tak jest...

Ale wieszanie plakatów gdzie popadnie szanowni kandydaci, to już przesada. Idąc dziś średzkim rynkiem zauważyłam plakacik jednego z kandydatów przyklejony na lampie.

Lampy mamy ładne, stylowe i zapewne drogie, dlatego złość mnie wyżęła i do Was piszę.

Tym bardziej, że w poprzednich wyborach widziałam plakaty przybite do drzew w mieście...  Masakra jakaś, jak tacy ludzie chcą być decydentami? To raczej jakieś nieporozumienie!

Straż Miejską wzywam, niech na jej polecenie kandydat to odklei i umyje lampę, żeby nie było śladu!

Pozdrawiam Was i Straż Miejską w wiadomo jakim celu (daleko do plakatu nie mają)

Wkurzona

(moje dane do waszej wiadomości)

Komentarze  

Permalink +4 Szczepanów
Nie będziemy głosować na tych, którzy za wszelką ceną chcą nie wiadomo po co stawiać progi zwalniające niszczące zawieszenia pojazdów. To już innych pomysłów ambitniejszych nie mają???
2018-10-14 20:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Och Karol
Faktycznie, afiszy, ulotek zatrzęsienie. Gdyby kandydaci byli znani i aktywni w działaniach na rzecz lokalnej społeczności, nie musieliby tak gorąco się reklamować. Niestety, budzą się dopiero w okresach przedwyborczych. Wielkie formaty afiszy zwykle nie oznaczają wielkiego formatu kandydata. Program "popieram Wacka" nie jest żadnym programem. Znam wielu, dla których jedyny program jaki mają, to program telewizyjny. Gdyby nagle cofnięto Radnym diety, ciężko byłoby znaleźć chętnych do pełnienia tych funkcji. Uczciwy i aktywny mieszkaniec będzie społecznikiem bez konieczności bycia Radnym. Wybierać należy ludzi z inicjatywą w przedziale wiekowym 20 do 55 lat a nie tych w ciepłych kapciach, chcących dorobić do emerytury. Potencjalny kandydat na Radnego powinien wypunktować co dotychczas pożytecznego uczynił na rzecz lokalnej społeczności. Jeżeli nic, a ma już swoje lata i honor - absolutnie nie powinien startować w wyborach. Denerwują te wypociny programowe kandydatów oderwane od rzeczywistości. Jeszcze nie zostali wybrani a już wprowadzają dyktaturę. Dlaczego? Ano dlatego, że nie zdarzyło się by którykolwiek z kandydatów spytał mnie co należy zmienić, usprawnić w mojej wsi, miejscowości, tylko narzucają swoją wizję. Nawet bezsensowną.
2018-10-14 18:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 MO
Przecież za wywieszanie ogłoszeń czy tych śmiesznych plakatów wyborczych są przewidziane kary zgodnie z art. 63a kodeksu wykroczeń.
Gdzie jest straż miejska?
2018-10-13 14:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -3 Szał
We wróblowice też po zrywali plakaty wyborcze z tablic bo brakowało miejsca dla PiS i teraz na tablicach jest tylko 1 osoba na 2 różnych plakatach
2018-10-13 14:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 monito
kara to będzie njwieksza jak przegra
2018-10-12 22:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 ala
wiem czyj to plakat bo widziałam - wstyd!
2018-10-12 22:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Średzianin 1877
NIE DOŚĆ ŻE TAM GDZIE POPADNIE TO Z BASZYCH PIENIEDZY!! Z NASZYCH PODATKÓW!!!!
2018-10-12 21:53 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 też wkurz
tylko umyć lampę śmieszne ukarać mandatem i zakazać udziału wyborach to by się nauczyli!!!!
2018-10-12 20:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 sołtys
i masz racje kolego mandat 500 zł minimum i 2 dni pracy na cele społeczne to jest kara
2018-10-12 21:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież