Szczególnie w ferie średzkie lodowisko tętni życiem

środa, 06 luty 2019 20:12 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Lodowisko w Środzie Śląskiej, które mieści się na ul. Winogronowej na terenie Centrum Sportu i Rekreacji, w okresie zimowym niemal codziennie czeka na tych, którzy chętnie "poszaleją" na zamarzniętej tafli lodu.

Akrobacje, wyścigi to codzienność w tego typu rozrywce, szczególnie w czasie ferii.

Każdy czy to mały czy duży ma okazję "wyszaleć się" do woli. Lodowisko jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 14:00-20:00 oraz w soboty i niedziele w godz.:: 12:00-20:00. Wejścia odbywają się w pełnych godzinach zegarowych na 45 minut.

Administratorzy w swojej ofercie posiadają wypożyczalnię łyżew, kasków oraz tzw. „pingwinki” umożliwiające bezpieczną naukę jazdy.

I co ważne...

- W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (deszcz, zbyt wysoka temperatura, mocny wiatr, itp.) lub pojawienia się innych przyczyn niezależnych, administrator zastrzega sobie prawo do zamknięcia lodowiska z powodu wystąpienia siły wyższej. Ponadto przed przybyciem prosimy o sprawdzenie czy lodowisko jest czynne tel. Kontaktowych 887-800-887  – informują osoby odpowiedzialne za obiekt.

Ale teraz...

Lodowisko działa "pełną parą". Zapraszamy! Przebywanie w tym miejscu odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze - wiemy co piszemy, bo tego doświadczyliśmy podczas dzisiejszych odwiedzin.

(kb) / fot. kb

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 06 luty 2019 20:22

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację