Szkoła w Lutyni wylosowana do pilotażu egzaminów dla uczniów klas 8

poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:12 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Szkole Podstawowej w Lutyni rozpoczął się pilotaż egzaminów dla uczniów klas 8 przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w Warszawie, a przeprowadzony przez pracowników Okręgową Komisję Egzaminacyjną we Wrocławiu.

Diagnoza kompetencji ósmoklasisty obejmuje następujące przedmioty: język polski, matematykę oraz język obcy nowożytny. Potrwa on 3 dni - od 10 do 12 grudnia.

Szkoła w Lutyni jako jedyna w powiecie średzkim została wylosowana do pilotażu.

Uczniom życzymy powodzenia!

(zs)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 grudzień 2018 12:16

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież