Szkoła w Pisarzowicach już prawie gotowa

czwartek, 23 sierpień 2018 10:14 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa dostawa mebli i pomocy dydaktycznych. 3 września szkoła w nowej odsłonie powita uczniów po wakacyjnej przerwie.

Inwestycja rozpoczęła się jesienią 2017 r. W rozbudowanej szkole znajdzie się 10 dodatkowych sal lekcyjnych, zaplecze sanitarne i szatniowe oraz jadalnia.

Obecnie trwają procedury odbiorowe, a wewnątrz prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe.

(gm) fot. ug

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 23 sierpień 2018 10:17

Komentarze  

Permalink 0 Franek
Dzieciarnia wróci po wakacjach to się zdziwi odnowioną szkołą. Najważniejsze że gmina dba o szkolnictwo i robi co może żeby były warunki do nauki.
2018-08-24 00:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Robert
No to dzieciaki będą miały wspaniałe warunki do nauki. Nie ma jak rozpoczęcie nowego roku w porządnych warunkach. Dzieciakom i nauczycielom takie warunki na pewno wyjdą na dobre.
2018-08-23 10:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 rodzic
Czekamy na miejsce w Żłobku w pisarzowicach...
2018-08-23 11:29 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 zielony
Lepsza tablica niż w średzkim ZS (Wrocławska)? Brawo Miękinia a starostwo niech się"uczy" zarządzaniem, jest co poprawiać!
2018-08-23 12:56 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Robo
Wybory lada moment więc wystaw im notę głosując. Tylko tak można coś zmienić i teraz jest odpowiednia pora. Jedni mają chęci i coś robią a inni przesiadują całą swoją kadencję.
2018-08-23 13:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 mój głos
I tak zrobię!
2018-08-24 06:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież