Szkolenie z pierwszej pomocy w szkole w Udaninie

piątek, 22 czerwiec 2018 11:09 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Strażacy posiadający tytuł ratownika przeprowadzili szkolenia z zakresu pierwszej pomocy wśród uczniów w Udaninie.

 

Każdemu może przydarzyć się sytuacja, gdy ktoś będzie potrzebował naszej pomocy. Dlatego warto już od najmłodszych lat rozpoczynać naukę zachowania się w takich przypadkach.

W szkole Podstawowej w Udaninie, strażacy z miejscowej jednostki OSP przeprowadzili szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Najmłodsi mieszkańcy gminy mieli okazję zapoznać się z całą procedurą udzielanie pierwszej pomocy w przypadku zagrożenia życia i zdrowia, a także poznać wyposażenie torby ratownictwa medycznego PSP-R1 oraz samochodu bojowego.

Tego typu szkolenia są jak najbardziej potrzebne, ponieważ dzięki świadomemu wykorzystaniu numerów alarmowych i nauce odpowiednich zachowań w sytuacji zagrożenia możemy w przyszłości uratować nie jedno życie.

(ws) fot. OSP Udanin

szkolenie 01

szkolenie1

szkolenie 002

szkolenie 003

szkolenie 004

szkolenie 005

szkolenie 006

szkolenie 007

szkolenie 008

szkolenie 009

szkolenie 015

szkolenie 013

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 12:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież