Sztab z Miękini przekazał na konto WOŚP ponad 28 tysięcy złotych!

poniedziałek, 14 styczeń 2019 16:49 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wolontariusze WOŚP w Miękini, wspólnie z Unią Przygody 4x4, która organizowała w minioną sobotę WOŚPowisko w Przedmościu, zebrali ponad 28 tys. zł.

Podczas tegorocznej edycji WOŚPowiska zebrano 15.011,26 zł. Organizatorzy oraz fani motoryzacji  postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i pobili ubiegłoroczny rekord.

Następnego dnia wszyscy chcący wesprzeć akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieli do tego mnóstwo okazji. Już od samego rana na ulicach Miękini można było spotkać wolontariuszy, którzy pomimo niesprzyjającej pogody, dzielnie i wytrwale maszerowali ulicami, aby spotkać jak najwięcej osób. I z godziny na godzinę ilość mieszkańców noszących naklejki serduszkiem WOŚP wzrastała.

Na najmłodszych i nie tylko, wiele atrakcji czkało na hali sportowo – widowiskowej w Miękini. Główni organizatorzy, Harcerze z Miękińskiego Szczepu Ha2o zachęcali wszystkich do zabawy. Były integracyjne tańce, karaoke, zagadki logiczno - matematyczne. Maluchy miło spędzały czas na dmuchanych zamkach oraz kosztując prażonej kukurydzy i waty cukrowej. Fani ruchu drogowego, mieli okazję zapoznać się z zasadami panującymi na drogach, a zasady pierwszej pomocy zaprezentowali strażacy ochotnicy z Miękini.

Były też licytacje, które dopełniły dzieła i w sumie na konto WOŚP przekazano kwotę 28.441,39 zł. 

(kb) / fot. kb i Ha2o

Komentarze  

Permalink 0 plus
fajna była impreza brawa dla harcerzy!
2019-01-15 13:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież