Szukamy domu dla kota

czwartek, 06 wrzesień 2018 13:49
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kolejny kot czeka na nowego właściciela. Zwierzak jest szaro – białego umaszczenia, wygląda na przyjaznego, pragnącego pieszczot młodego kociaka.

Już od tygodnia czeka na nowego opiekuna. Osoby zainteresowane przygarnięciem zwierzaka, proszone są o kontakt z Komendą Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej tel. 71 / 396-07-38 lub Wydziałem Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego tel. 71 / 396-07-56.

(sm)

Komentarze  

Permalink 0 Maszka
No proszę Was ludzie że taki przytulaniec nie może znaleźć domu?! Taki kociak nie potrzebuje nic więcej prócz miłości i odrobiny mleka. Naprawdę nikogo na to nie stać?!
2018-09-10 21:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Heniek
Taki słodziak i jeszcze nie ma chętnych? Natomiast sama akcja szukania warta pochwały. Zwierzaki znajdą nowy normalny dom bo nieraz są porzucane zazwyczaj w okresie letnim.
2018-09-10 11:03 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Stefan
Rozumiem że ten wcześniejszy kociak z artykułów znalazł już dom? Bardzo dobrze że lokalna prasa stara się pomóc w takich sprawach. Za dużo ostatnio się słyszy o ludziach męczących zwierzaki.
2018-09-07 18:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież