Szukamy domu dla kotka!

sobota, 01 wrzesień 2018 17:03 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink 0 Wiktor
Nie żartujcie że taki słodziak nie znalazł jeszcze nowego domu?! Wiem że to duża odpowiedzialność ale chyba ktoś przygarnie kociaka?!
2018-09-04 22:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Fidel
Czytałem to ogłoszenie kilka dni temu i myślałem że szybko przytulak znajdzie nowy dom a tu lipa. Mam nadzieję że coś się zmieni na dniach i kociak znajdzie nowy dom jak reszta.
2018-09-01 23:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież