Szukasz przyjaciela? On czeka na Ciebie!

środa, 19 wrzesień 2018 11:00
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Powoli zbliżają się długie jesienne wieczory. To wspaniały czas na leżenie pod kocykiem i popijanie ciepłej herbaty. Warto w tych chwilach relaksu mieć u boku oddanego przyjaciela. Jest okazja, by takiego pozyskać. 

W Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej do adopcji czekają dwa kotki, które są wyjątkowymi pieszczochami. Kot i kocica chętnie zagoszczą na jakimś puszystym kocyku.

Osoby zainteresowane adopcją więcej informacji uzyskają w Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej na ul. Targowej 3 lub pod nr telefonu 601-995-193.

(kb) fot. pw

Artykuły powiązane

  • Kotka czeka na nowy dom

    W Przychodni Weterynaryjnej w Środzie Śląskiej, na swój nowy dom czeka około 2-letni kotka, która zostanie w najbliższym czasie wysterylizowana i chętnie zregenerowałaby siły wśród kochających ją osób. 

  • Szukamy domu dla kota

    Kolejny kot czeka na nowego właściciela. Zwierzak jest szaro – białego umaszczenia, wygląda na przyjaznego, pragnącego pieszczot młodego kociaka.

  • Szukamy domu dla kotka!

    Ten śliczny kotek szuka domu, jest naprawdę sympatyczny.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież