Ta kobieta ma na swoim koncie kilkadziesiąt przestępstw

środa, 28 marzec 2018 19:23 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Znalazła cudzą kartę płatniczą. Zamiast zwrócić ją właścicielowi, wielokrotnie włamywała się na jego konto i dokonywała transakcji płatniczych. Sprawczyni została zatrzymana przez średzkich policjantów, a karta odzyskana.

 

Średzcy policjanci zatrzymali 36-letnią mieszkankę gm. Kostomłoty, której udowodnili popełnienie kilkudziesięciu przestępstw przeciwko mieniu. Kobieta znalezioną cudzą kartą płatniczą wielokrotnie dokonywała transakcji płatniczych, powodując straty w łącznej wysokości ponad 400 złotych.

36-latka usłyszała łącznie 29 zarzutów kradzieży z włamaniem. Przyznała się do zarzucanych jej czynów. Nie potrafiła wyjaśnić funkcjonariuszom motywów swojego zachowania. Za popełnione czyny odpowie teraz przed sądem.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.
(ms)

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 04:45

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież