Tak było w pierwszym dniu malczyc

niedziela, 24 czerwiec 2018 12:48 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pomimo załamania pogodowego w Malczycach znaleźli się chętni do uczestniczenia we wczorajszym, pierwszym dniu Dni Malczyc pn. "Nadodrzańska Noc Świętojańska".

 

W jubileuszowej, dwudziestej już imprezie, mieszkańcy i goście mieli okazję usłyszeć takie zespoły jak Manchester, Hurt czy Freaky Boys. Okazało się, że w Malczycach jest całkiem sporo fanów muzyki rockowej, którzy najbardziej wyczekiwali piosenki zespołu Hurt pt. "Załoga G."

- Bardzo dziękujemy za spotkanie, życzymy jak najwięcej miłości, super spotkań, relacji towarzyskich, super życia. Jeszcze raz dziękujemy - żegnał się z uczestnikami imprezy schodząc z scen wokalista zespołu Hurt, Maciej Kurowicki.

Mimo późnej pory i temperatury nie przekraczającej 13 stopni Celsjusza, Freaky Boys nie mógł narzekać na widownię. 

Warto wspomnieć, że pomiędzy zespołami muzycznymi wystąpiła grupa teatru ognia Fredoom oraz zaprezentowana została etiuda teatralno-taneczna sekcji malczyckiego GOK pt. "Rytuał". Oj, na pewno ten występ rozgrzał wszystkich.

Po godzinie 23:00 rozpoczęła się zabawa taneczna z zespołem Lions Music. 

Oczywiście nie byłoby Dni Malczyc bez atrakcji dla najmłodszych - dmuchańce, karuzele oraz "samochodziki" były oblegane przez dzieci i młodzież. Kiermasz z zabawkami oraz świecące nakrycia głowy, również nie mogły narzekać na zainteresowanie. 

Na tych nieco starszych czekało zimne piwo, a ci którzy poczuli głód, okazję najeść się m.in. fast-fodów.

Dzisiaj zapraszamy na drugi dzień obchodów. W programie: 

15:00 występ przedszkolaków

15:40 występ laureatów konkursu piosenki polskiej

16:20 wręczenie nagród zwycięzcom Rajdu Świętojańskiego

16:35 rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy wianek

17:00 koncert artystyczny Sambora Dudzińskiego

18:30 koncert zespołu Honky Tonk Brothers

(kb) fot. kb

IMG 3602

IMG 3619

IMG 3623

IMG 3642

IMG 3637

IMG 3629

IMG 3643

IMG 3645

IMG 3654

IMG 3662 Kopia

IMG 3671 Kopia

IMG 3675 Kopia

IMG 3687

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 19:03

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież