Tak rodziny świętowały w Udaninie

poniedziałek, 10 czerwiec 2019 16:09 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Słoneczne popołudnie i mnóstwo atrakcji, tak w skrócie można podsumować VI już Piknik Rodzinny w Udaninie, który odbył się 9 czerwca na boisku, a zorganizowali go: sołtys Robert Woźny wraz z Radą Sołecką oraz radni Rady Gminy Udanin Monika Piechowicz i Krzysztof Urbańczyk.

Otwarcia pikniku i powitania przybyłych mieszkańców dokonał sołtys Udanina. Głos zabrał także wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk, który życzył wszystkim uczestnikom dobrej zabawy.

Ponieważ celem pikniku jest integracja i wspólne świętowanie Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Ojca organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Sympatycy muzyki ludowej mogli usłyszeć rodzimy zespół „Cicha Woda” z Udanina. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli spróbować swoich sił w rzemiosłach dawnych czyli wyrabianiu sznurów i lin czy w strzelaniu z łuku. Były też zabawy historyczne tj.: burzenie zamku, polowanie na niedźwiedzia, walki na bezpieczne miecze. Oczywiście nie mogło zabraknąć stanowiska z uzbrojeniem.

Tradycyjnie organizatorzy mogli liczyć na pomoc i wsparcie Jednostki OSP z Udanina, która zorganizowała pokaz sprzętu oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy. Na najmłodszych uczestników pikniku czekały dmuchańce oraz Animatorzy z „Leśnej Krainy”.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się fotobudka oraz goście specjalni - Myszki Mickey i Minnie. Organizatorzy przygotowali także poczęstunek: kiełbaski z grilla, napoje gorące i zimne, a na deser ciasta domowej roboty, owoce i fontanna czekolady.

Za wszelką pomoc, przybycie i wspólnie spędzony czas wszystkim dziękujemy i zapraszamy za rok!

Organizatorzy VI Pikniku Rodzinnego w Udaninie

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację