Tak zagrają dla WOŚP w Miękini

piątek, 11 styczeń 2019 10:17 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

13 stycznia spotkamy się w lokalach sztabowych, gdzie razem będziemy wspierać 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- W najbliższą niedzielę startujemy o godzinie 15:00 w hali widowiskowo - sportowej w Miękini – zapowiadają organizatorzy imprezy na rzecz WOŚP.

Podczas imprezy na scenie wystąpi kabaret muzyczny Miękińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uczestnicy będą mieli okazję wspólnie zatańczyć, zaśpiewać ulubione utwory oraz wylicytować WOŚP-owe gadżety. 

Na licytację trafi m.in. lutyńska tablica z podpisem Jurka Owsiaka, którą wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn odebrał od Jarosława Czuchty z Pokojowego Patrolu.

Odbędą się warsztaty manualne, joga dla dzieci, miasteczko ruchu drogowego, układanki matematyczne, a także czas na rozrywkę na dmuchanych zamkach. A na wszystkich chcących poznać zasady udzielania pierwszej pomocy będą czekać strażacy, którzy zawsze służą dobrą radą i potrafią zachęcić nawet najmłodszych do udziału.

Będzie również możliwość rozgoszczenia się i zasmakowania pysznych smakołyków z kawiarenki.

(kb)

1PLAKATwosp

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież