Takie zmiany wkrótce przed średzkim starostwem

wtorek, 16 październik 2018 16:52 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Jak się okazuje, zmodernizowany niedawno budynek średzkiego starostwa, to nie jedyne zadanie realizowane przez powiat dla poprawy komfortu i estetyki budynku oraz jego obejścia.

Kilka dni temu rozpoczęła się modernizacja zieleni przed budynkiem urzędu.

- Zaniepokojonych uspokajam - będzie ładniej, zieleniej i nowocześniej. Już dawno temu tuje rosnące przed starostwem przestały pełnić funkcje dekoracyjne, a żywopłot zaczął przypominać relikt minionej epoki. Zgodnie z projektem w nowym miejscu pojawia się dęby fastigiata (nocą podświetlane!), hortensje, irgi płożące oraz kosodrzewina. Wszystko to stworzy spójną i elegancką całość - wyjaśnia starosta Środy Śląskiej Sebastian Burdzy.

Przed wejściem zamontowana będzie ławka oraz stojak na rowery. Nowy trawnik oraz nasadzenia pojawią się też od strony ul. Korwina.

- Wszystkie te prace zostaną wykonane dzięki zwiększeniu dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego, o ponad 440 tys. zł, na projekt dotyczący termomodernizacji budynku starostwa -  dodaje Sebastian Burdzy. 

(kb/sb) zdjęcia: FB starosty średzkiego

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 październik 2018 16:55

Komentarze  

Permalink +3 Guy
Gdyby nie lenistwo pana starosty szpital by był. Nie chciało mu się napinać, jak były zmiany przy Kasie Chorych na NFZ. Wolał sprzedać niż osobiście zająć się szpitalem. Jeżeli go ludzie znowu wybiorą to znaczy że spoleczenstwo jest chore. :-x
2018-10-17 14:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 mieszkaniec
Rzeczywiście. gdyby nie lenistwo Starosty i gdyby osobiście zajął się szpitalem a nie powierzył nadzór nad nim Wojewódce to myślę że szpital by działał. Wystarczy przeczytać zeznania wicestarosty Wojewódki przed CBA. On obawiając się odpowiedzialności tłumaczy że nie wiedział jaka jest sytuacja finansowa szpitala bo na dokumentach finansowych się nie zna. Zeznania te są ogólnie dostępne na stronie powiatu w zakładce kontrole
2018-10-17 19:45 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 dudek
im więcej zieleni w mieście tym lepiej i tyle mojego w tym temacie
2018-10-16 17:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 no i ok
a juz widziałam panike że wycinają krzaki a tu prosze będzie jeszcze ładniej :P
2018-10-16 17:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 Ryan
A jakie zmiany w szpitalu? Może chociaż rentgen na pogotowiu? Jakiś chirurg? Fajnie się wydaje cudzą kase na pierdoły!
2018-10-16 17:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -12 TW
Cytuję Ryan:
A jakie zmiany w szpitalu? Może chociaż rentgen na pogotowiu? Jakiś chirurg? Fajnie się wydaje cudzą kase na pierdoły!

A jak zmiany u ciebie w głowie wszystko dobrze wszyscy zdrowi w rodzinie?
2018-10-16 19:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 złośliwa
Życzę ci abyś jak najszybciej odczuł brak szpitala i normalnego pogotowia w Środzie. Najlepiej w nocy. Wtedy nie będziesz głupio ironicznie pisal o wszystkich zdrowych w rodzinie. Zmienisz swoje zdanie błyskawicznie.
2018-10-16 21:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +10 mieszkaniec
I rzeczywiście gdyby Wojewódka odpowiedzialny za szpital z ramienia zarządu powiatu nie sprzedał szpitala to byłoby nam zdecydowanie łatwiej. Przeczytajcie zeznania Wojewódki na stronie Powiatu w zakładce kontrole co mówił w zeznaniach przed CBA
2018-10-16 23:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 Bolek
Pan Mariusz Wojewódka pracuje jako zastępca dyrektora ochrony środowiska i startuje w wyborach do rady powiatu macie pokaz dojnej zmiany
2018-10-17 11:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 glowawmur
Ohyda :-x
2018-10-16 17:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież