Tańcz z profesjonalistami! - Zapisy do średzkiego klubu

środa, 05 wrzesień 2018 10:03 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

24 września br. o godz. 19 00 w sali OSiR-u na ul 1-go Maja w Środzie Śl., rozpoczynają się zajęcia klubu tańca z Wrocławia prowadzonego przez wielokrotnych mistrzów i wicemistrzów Polski w tańcu towarzyskim.

Będą one prowadzone wyłącznie przez Annę i Wojciecha Jabczyńskich, dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci w formie nauki, rekreacji i zabawy, a docelowo, dla chętnych rozwijania się w kierunku sportu, jako filia klubu tańca turniejowego.

Zajęcia obejmować będą tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive), standardowe (walc angielski, wiedeński, tango, fokstrot, quickstep), użytkowe parami i solo(zumba, salsa, diskosolo).

- Zapraszamy serdecznie na spotkanie organizacyjne i życzymy miłego spędzenia czasu - zachęcają państwo Jabczyńscy. - Zapraszamy również na ogólnopolski turniej taneczny, który pod koniec roku, po raz 16. współorganizujemy w Środzie Śląskiej.

Tel. kontaktowy 501 351 114  www.taniec.wroclaw.pl

(red) Fot. ze zbiorów A i W Jabczyńskich

 

Komentarze  

Permalink 0 Witek
Super informacja i dobre wiedzieć że będą prowadzone takie zajęcia. Dobrze że jest jeszcze ktoś komu chce się i ma siły prowadzić takie zajęcia :lol: Oby frekwencja dopisała.
2018-09-06 08:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież