"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Taneczna niedziela w Środzie Śląskiej

wtorek, 04 grudzień 2018 13:29
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Niezwykłe widowisko, pełne gracji, barwnych strojów i pięknych wykonań miało miejsce w naszym mieście w minioną niedzielę, 2 grudnia.

Od rana w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr  3 w Środzie Śląskiej rozpoczęła się rywalizacja w ramach XVI Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej.

Najpierw wystąpiły pary dziecięce i młodzieżowe, a w bloku wieczornym pary seniorów oraz średzka grupy Ladies. Był też tradycyjny występ gości specjalnych. W gali finałowej zatańczyli - Agata Kocińska i Mateusz Śmikiel, Mistrzowie Polski Pole Dance oraz Finaliści Mistrzostw Świata Pole Dance.

Zawody zorganizowano w kategoria wiekowych. Uczestniczki wyglądały olśniewająco. Każda z dziewcząt, pań, miała przepiękną fryzurę, a ich stroje lśniły w blasku świateł. Falbany, cekiny i koronki przykuwały wzrok. Także chłopcy i mężczyźni w tym dniu wyglądali szczególnie, każdy z nich eleganckim i dostojnym krokiem zmierzał ku swojej partnerce. Jednak serca widzów, jak zawsze, porwały występy najmłodszych uczestników.

Turniej zorganizowali: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej, Średzki Park Wodny, Gmina Środa Śląska oraz instruktorzy wrocławskiej szkoły tańca - Anna i Wojciech Jabczyńscy.

Oficjalne wyniki konkursu można znaleźć TUTAJ.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 grudzień 2018 13:43

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież