Targowisko w Malczycach już oddane do użytku

czwartek, 21 czerwiec 2018 16:15 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Właśnie do użytku zostało oddane malczyckie targowisko, które znajduje się na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Sienkiewicza (przy zjeździe nad Odrę).

 

- Targowisko w Malczycach jest odkąd pamiętam. Zawsze jeździłam po swojskie wyroby, warzywa oraz odzież. Jednak ostatnio zaczęło tam być coraz mniej stoisk ponieważ plac robił się miejscem coraz bardziej opuszczonym. Kiedy dowiedziałam się o remoncie pomyślałam, że znowu będzie możliwość robienia tam zakupów, jak za dawnych czasów - mówi jedna z mieszkanek gminy. 

Dziś widzimy plac wyłożony kostką, stoiska w pełni zadaszone, z podziałem na selekcje produkty rolne, ekologiczne produkty rolne oraz drobny handel, więc nawet zła pogoda nie przeszkodzi w robieniu zakupów. 

Sprzedaż targowa odbywać się będzie w każdą środę. ZAPRASZAMY już 27 czerwca. Zarządcą targowiska są Malczyckie Usługi Komunalne sp. z o. o., które informują, że w związku z tym, że jest to "świeżo wyremontowane" targowisko, przez 5 lat nie będzie ponoszona opłata targowa.

(kb) fot. ug

targowisko1

000125 1

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 00:04

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież