TecSolum – lider produkcji szczotek w Europie i przyjazny pracodawca w regionie

czwartek, 27 grudzień 2018 15:50 Dział: Praca
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Industrial Brush Manufacturers, działający pod marką TecSolum, ze Środy Śląskiej to przykład organizacji, która odnosi sukces i świetnie się rozwija dzięki stworzeniu przyjaznej atmosfery pracy i poszanowaniu praw pracowników.

Ludzie to podstawa

Umiejętność dbania o naszą załogę to jedna z podstaw sukcesu TecSolum. Ludzie, którzy mieli z nami kontakt, polecają nas innym. Nieprzypadkowo wśród podawanych argumentów za podjęciem pracy jest przyjazna atmosfera, duże możliwości rozwoju i dobre zarobki. Wyznajemy zasadę, że ludzie to podstawa, dlatego też w naszą strategię wpisane są programy rozwoju pracowników i ich wspierania w miejscu pracy.

Nasze wspólne wartości: dobra atmosfera, szacunek, komunikacja

Na co mogą liczyć nasi pracownicy? Zapewniamy bezpieczne środowisko pracy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz szerokie możliwości rozwoju osobistego i awansu. Bardzo ważne dla nas jest utrzymanie wysokiej kultury pracy opartej na zaufaniu, współpracy, poszanowaniu współpracowników i rozwoju dobrych relacji – w grupach i w hierarchii. Wewnętrzne programy szkoleniowe rozwijają nie tylko twarde kompetencje, ale umożliwiają zgraną pracę zespołową, rozwijają komunikację, pogłębiają poczucie wpływu, wspólnoty i współodpowiedzialności za rezultaty.

Oferujemy bogate pakiety i benefity pracownicze. Są to różne formy dofinansowania i wsparcia – do wypoczynku, na święta, z okazji ważnych wydarzeń rodzinnych; wyprawki szkolne, dodatki stażowe, atrakcyjne ubezpieczenia grupowe, nagrody jubileuszowe i za kreowanie ciekawych rozwiązań znajdujących zastosowanie w pracy. Zapewniamy owoce i warzywa, a w okresie zimowym posiłek oraz szczepienia przeciw grypie.

Równowaga pracowników wspiera nasz rozwój

Mamy poczucie, że możemy się dalej rozwijać dzięki zapewnieniu pracownikom równowagi między obowiązkami zawodowymi, a życiem rodzinnym. Staramy się być elastyczni w zakresie zarządzania czasem pracy. W okresach przedświątecznych skracamy dni pracy, a gdy wymaga tego sytuacja rodzinna i pracownik chce spędzić część dnia z rodziną, np. z okazji wydarzeń organizowanych w szkołach czy przedszkolach, dajemy taką możliwość.

 TecSolum to wyjątkowe miejsce pracy, poczucie bezpieczeństwa, możliwości rozwoju, ciekawa praca w świetnej atmosferze, wspierający przełożeni – czego można chcieć więcej?

zdjęcie tecsolum firma

zdjecie tecsolum

1

ARTYKUŁ SPONSOROWANY