Teraz rządzą studencji - Juwenalia już trwają

wtorek, 15 maj 2018 09:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapewne każdy średzki student (także z naszego powiatu) uczący się na którejś z uczelni wrocławskich wie, że 14 maja to szczególna data w kalendarzu. Dzieje się tak, ponieważ to właśnie wczoraj we Wrocławiu studenci otrzymali klucze do miasta i przejęli nad nim władzę.

 

W ramach imprezy na scenie wystąpią tacy artyści jak Lipali, Farben Lehre, O.S.T.R., Myslovitz, Bitamina, Krzysztof Krawczyk, Tede oraz Kali. Nie zabraknie również artystów ze studenckiego grona, ponieważ wystąpi Zespół Studencki i Studencki Rap.

Juwenalia potrwają aż do 18 maja i z pewnością przyniosą uczestnikom wiele niezapomnianych wrażeń, bo jak śpiewał Maciej Kossowski: „Ja mam dwadzieścia lat! Ty masz dwadzieścia lat! Przed nami siódme niebo! Dziś nie potrzeba więcej nam do szczęścia chyba już nic!”. Życzymy zatem udanej zabawy!

(ml) fot. ml

32657539 1304139833019739 6739622973910548480 n

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 22:47

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież